rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Nowe andyzowane gryfy – Rekord Black

O nas

Firma Rekord na rynku sprzętu sportowego działa od 2002 roku. W tym czasie wyspecjalizowaliśmy się urządzeniach przeznaczonych dla sportów siłowych, wolnych ciężarów, podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego oraz treningu funkcjonalnego XF.

W naszym asortymencie znaleźć można zarówno talerze do sztang, gryfy, ławki regulowane, ławki do wyciskania, pomosty do podnoszenia ciężarów jak i inne sprzęty wykorzystywane w nowoczesnych klubach sportowych.

Nasze produkty są połączeniem trzech zmiennych ważnych dla klientów: doskonałej jakości, wytrzymałości i atrakcyjnej ceny. To sprawia, że warto rozważyć zakup naszych urządzeń do swojej siłowni lub klubu.

WIĘCEJ

bumpery w crossfit

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i

xfitnes

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania.  Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie.

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites

 

www.eleiko.pl