rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i podnoszenie ciężarów. Taki rodzaj treningu przynieść może zdumiewające efekty. Ważne jednak, aby przeprowadzane w ramach niego ćwiczenia były wykonywane systematycznie i w różnych kombinacjach. Do takich ćwiczeń wykorzystuje się odpowiednio dobrany sprzęt. Bumpery to najczęściej wykorzystywane rozwiązanie w przypadku ćwiczeń crossfitowych uwzględniających podnoszenie ciężaru.

 

Dlaczego warto wybrać obciążenia Bumper do swojego treningu?

Obciążenia typu Bumper to talerze pokryte grubą warstwą gumy. Dzięki tej właściwości skutecznie pochłaniają hałas i uderzenia, sprawiając, że sprzęt podczas upadku nie niszczy podłoża. Ich budowa i kształt sprawiają, że są bardzo proste w utrzymaniu i użytkowaniu. Trening z obciążeniem uczy prawidłowej techniki, dynamiki ruchu oraz pozwala wypracować odpowiednią mobilność w stawach. Dodatkowo buduje masę mięśniową, która podnosi metabolizm, pomagając w walce z niechcianą tkanką tłuszczową.

 

Przykładowe ćwiczenia z gumowym obciążeniem Bumper

Zarówno trening z obciążeniem na gryfie, jak i bez daje dużo możliwości. Obciążenie Bumper jest niezwykle funkcjonalnym i uniwersalnym sprzętem fitnessowym dla każdego. Panowie preferują wyciskanie sztangi, wzmacniając mięśnie rąk i klatki piersiowej poprzez wykonywane ruchy góra-dół. Świetną propozycją dla pań jest z kolei trening z użyciem samych talerzy. Istnieje mnóstwo ćwiczeń w tym wydaniu: martwy ciąg, przysiad z talerzem, skręty w siadzie czy obroty nad głową, które dzięki swej intensywności doskonale uwydatniają tkankę mięśniową.

WIĘCEJ

xfitnes

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania.  Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie.

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites

 

www.eleiko.pl