rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Gryf 10 kg olimpijski

Rekord 10 kg -wysokiej jakości gryf olimpijskigryf, sztanga

Gryf należy do podstawowych sprzętów stosowanych podczas treningów siłowych. Wykorzystują go również sportowcy trenujący kulturystykę, trójbój siłowy czy podnoszenie ciężarów. Najprościej rzecz ujmując, jest to stalowy drążek, który został przymocowany w taki sposób, aby mógł służyć do wykonywania ćwiczeń na siłowni. Gryf olimpijski jest przeznaczony do klasycznej sztangi.

Trening wykonywany z pomocą gryfu doskonale modeluje mięśnie klatki piersiowej, pleców, ramion oraz nóg. Jednocześnie daje duże możliwości zarówno dla osób, które trenują zawodniczo, jak i dla amatorów oraz zupełnych nowicjuszy. Dzięki regularnym ćwiczeniom z gryfem każda z nich jest w stanie zwiększyć masę, siłę oraz wytrzymałość swoich mięśni. Oferowane przez naszą firmę gryfy olimpijskie można również wyposażyć w produkowane przez nas talerze gumowe, tworząc tym samym zestaw do wszechstronnych ćwiczeń siłowych w strefie wolnych ciężarów.

Charakterystyka produktu

Produkowany przez nas gryf olimpijski o wadze 10 kilogramów jest stosunkowo krótki, ponieważ mierzy 190 cm. To sprawia, że jest on doskonały do treningu kobiet, jak i młodzieży. Świetnie sprawdza się również w mniejszych przestrzeniach, gdzie brakuje miejsca na gryf olimpijski o długości 220 cm. Jednocześnie jest to sprzęt, który pozwala na zachowanie techniki podnoszenia ciężarów zgodnej z IWF, ponieważ długość jego części chwytnej wynosi 131 cm. Z jego pomocą bez problemu wykonamy zarówno trening crossfit, jak i klasycznego podnoszenia ciężarów. To wysokiej jakości produkt, którego gwinty wykonaliśmy z wytrzymałego odlewu, dzięki czemu charakteryzuje się wysoką stabilnością i wytrzymałością. Nie można również nie wspomnieć o tym, że jest to sprzęt do siłowni, który doskonale prezentuje się również w domu.

Gryf 10 kg olimpijski – szczegóły

• długość 190 cm,
• waga 10 kg,
• uchwyt 25 mm,
• średnica 50 mm /na talerze olimpijskie/,
• długość części chwytnej 1310 mm,
• łożyska kulkowe kryte plus ślizgowe,
• gwarancja 2 lata.

WIĘCEJ

bumpery w crossfit

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i

xfitnes

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania.  Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie.

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites