rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Stojaki do przysiadów

Nowoczesne i trwałe stojaki do sztangi (Stojaki do przysiadów) znacząco ułatwiają ćwiczenia tj. przysiady. Z ich pomocą można na chwilę odłożyć sprzęt między seriami i bezpiecznie odpocząć bez konieczności zwracania bacznej uwagi na sztangę. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się dużą wytrzymałością, co ma szczególnie duże znaczenie dla klubów sportowych, które każdego dnia odwiedza wielu ćwiczących.

Również od strony estetycznej stojaki prezentują się nienagannie przez wiele lat. Ich konstrukcja jest stabilna, dzięki czemu zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa nawet podczas najbardziej wymagających treningów. To doskonały sprzęt na siłownię. Stojak posiada możliwość regulacji, co pozwala dostosować go do wzrostu oraz indywidualnych predyspozycji ćwiczącego. A doskonale zaprojektowane rolki na sztangę z obciążeniem stabilizują jej położenie w czasie gdy znajduje się na stojaku. Urządzenie posiada także dodatkowe zabezpieczenie uniemożliwiające upadek sztangi.

Nasze stojaki z belką stabilizującą wykonane są z profilu 60 mm o grubości ścianki 3 mm.

Model PC-02-2021

 

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu poprzez pocztę elektroniczną biuro@xfitnes.pl.

 

WIĘCEJ

bumpery w crossfit

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i

xfitnes

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania.  Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie.

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites