rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Talerz 10 kg bumper

rekord-talerz-10

Aby regularne treningi siłowe przynosiły oczekiwane rezultaty, należy sukcesywnie zmieniać stosowane obciążenia sztangi. Nie można ćwiczyć z tym samym ciężarem przez cały czas. Tylko jego zwiększanie powoduje progres, który widoczny jest we wzroście siły i rozbudowie posiadanej masy mięśniowej. Dlatego właśnie sztangi, które znajdziemy w siłowniach, nie mają stałej masy. Wszystko po to, abyśmy zależnie od rodzaju treningu, jaki aktualnie wykonujemy, mogli dobrać odpowiednie obciążenie – podczas rozgrzewki mniejsze a w czasie treningu właściwego większe.

W naszej ofercie znaleźć można gumowe obciążenia do sztangi – bumpery, o różnej wadze. Dzięki czemu z ich pomocą mogą trenować zarówno osoby początkujące, jak i te, które niejeden ciężar już w swoim życiu dźwigały.

Charakterystyka produktu

Oferowane przez nas bumpery są w całości wykonane z wysokiej jakości gumy, która doskonale absorbuje uderzenia. To ważne, szczególnie podczas ćwiczeń wykonywanym w treningu crossfitu gdzie sztanga upada na podłoże średnio 50 razy w ciągu jednego dnia. Nasze talerze gumowe bumpers wytrzymują ponad 15 000 uderzeń, co oznacza, że zniosą niejeden trening.

Warto również wiedzieć, że obciążenia olimpijskie mają to do siebie, że posiadają jeden rozmiar niezależnie od wagi, jaką reprezentują. Ma to szczególnie duże znaczenie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z treningiem siłowym i od początku mogą przyzwyczajać się do sztangi o właściwej wielkości, pomimo że na początku będzie ona rzecz jasna lżejsza niż podczas kolejnych treningów.

Podczas produkcji naszych talerzy na siłownię zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy szczegół mający wpływ na efektywność wykonywanych z ich pomocą treningów. Tego rodzaju obciążenia olimpijskie bumpery są kalibrowane z najwyższą precyzją, jeśli chodzi o wagę i wymiary. To pozwala na stabilny trening nawet z największymi ciężarami.

Talerz 10 kg Bumper . – szczegóły 10kg

• 450 mm średnicy zewnętrznej,
• grubość talerza 60mm,
• średnica wewnętrzna 51 mm olimpijska,
• wykonany w całości z gumy,
• waga 10 kg +- 1,5% tolerancji
• środek wykonany ze stali nierdzewnej, wygładzonej i polerowanej.

Bumper 10 kg – details

• bumper 10 kg,
• thickness of bumper 60 mm,
• olimpic size,
• made of rubber,
• insert made of un-rust steel, polished.

WIĘCEJ

bumpery w crossfit

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i

xfitnes

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania.  Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie.

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites