rekord logo trans
Talerz 5 kg
450/390 mm // otwór 51mm
Talerz 10 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 15 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 20 kg
450 mm // otwór 51mm
Talerz 25 kg
450 mm // otwór 51mm

Ławeczki do wyciskania

Ławeczki do wyciskania. 

Trening siłowy jest formą aktywności wybieraną zarówno przez panów jak i przez panie. Pozwala on na uzyskanie satysfakcjonujących efektów w niedługim czasie. Ponadto, angażuje wszystkie mięśnie, dzięki czemu sylwetka jest doskonale wypracowana i niezwykle atrakcyjna. W tego typu ćwiczeniach nieoceniona rolę odgrywa ławeczka treningowa, która sprawdza się nie tylko w profesjonalnej siłowni, ale także w domu.

O czym pamiętać, kupując ławkę do wyciskania?

Na rynku dostępnych jest wiele ławek do wyciskania. Każda firma oferuje klientom inną ich jakość oraz budowę. Istnieją ławki do wyciskania proste, skośne i regulowane. Chcąc stworzyć domową siłownie, najlepiej sięgać po ławki regulowane renomowanych firm. Pozwolą one na wykonanie kilku różnych ćwiczeń, nie tylko związanych z klasycznym wyciskaniem. Stawiając na sprawdzonych producentów, można być spokojnym o stabilność i bezpieczeństwo zakupionego sprzętu. Dobrym pomysłem jest wyposażenie się w akcesoria dodatkowe, które znacznie rozszerza zakres działania ławeczki do wyciskania.

Stabilność podczas ćwiczeń

Zakup ławeczki do wyciskania umożliwia bezpieczne i stabilne wykonywanie ćwiczeń, nie tylko na siłowni, ale także w domu. Prosta konstrukcja jest dostosowana do wszelkiego rodzaju aktywności siłowej. Trening z użyciem ławeczki angażuje różne partie mięśniowe, wzmacniając je i czyniąc je wyraźniej dużo lepiej zarysowanymi. Wykorzystanie ławki treningowej jest gwarantem zachowania odpowiedniej postawy ciała, dzięki czemu można uniknąć nadwyrężenia kręgosłupa i innych urazów. Ćwiczenia, wykonane przy pomocy ławeczki pozwalają na poprawę kondycji, a także polepszenie wydolności organizmu. Nie można zapominać także o aspektach psychologicznych. Ćwiczenia pomagają wydzielać endorfiny, czyli hormony szczęścia.

WIĘCEJ

bumpery w crossfit

Bumpery – gumowe obciążenia w crossficie

Trening crossfit stał się bardzo popularną formą aktywności fizycznej na całym świecie. Łączy ze sobą trening metaboliczno-kondycyjny i siłowy, a dokładniej ćwiczenia gimnastyczne, interwałowe i

Dane kontaktowe

Dla klientów z Polski
biuro@xfitnes.pl

For English speaking customers
office@xfitnes.pl

Contact person

Sebastian Churas
Sales Director

mobile: +48 602 294 284

Inne strony / Other websites